Zorry

15. února 2017 v 22:58


Hráč
ClareSnowy
Jméno
Zorry
Plemeno
Labrador
Pohlaví
Fena
Věk
9 měsíců
Schopnosti
Voda
Dovednosti
Síla:15
Rychlost:6
Obratnost:8
Výdrž:20
Čich:8
Zrak:10
Sluch:15
Inteligence:13
Štěstí:5
Rodina/Partnerství
Sirotek
Povaha
Zorry je mladá, chytrá a silná fena. Vyrůstala v domě se svým pánem Erikem, byl to cvičitel psů, samozřejmě ji vycvičil taky, ale moc jí to nebavilo. Mnohem větší radost mívala, když se spolu šli projít, klidně až k nekonečnému jezeru. Když spolu jednou šli až moc daleko, ztratili se a neměli jídlo, ani vodu. Zorry si moc přála aby byli doma, no její přání se sice nesplnilo, ale podařilo se jí vyvolat déšť, který je zachránil. Nakonec přece jenom cestu našli, ale to už bylo pozdě. To už bylo velké zavrčení a Erik zmizel. Byla z toho hrozně smutná, nevěděla co se stalo.
Ještě když jí byly čtyři měsíce, měla jednoho hodně dobrého kamaráda Trega, nakonec se ukázalo že se do něho zamilovala takovou štěňecí láskou. Bohužel, po velkém zavrčení zmizel i on a ona od té doby neviděla žádného jiného psa.
Její slabou stránkou je strach, že bude další zavrčení a tentokrát ještě větší a že zmizí i ona.
Nesnáší namyšlené, ulhané a nespravedlivé psy, no musí se přizpůsobit, pořád není dospělá. Někdy má ale náladu danému psovi rozervat čumák, dokonce se už několikrát v minulosti porvala se štěňaty hlídacích psů, věděla že je to nebezpečné, ale ať už chtěla nebo ne, musela ochránit slabší.
Má dobrou výdrž, takže jí nevadí celodenní lov, ano, i k lovení jí její pán vycvičil.
Někdy je smutná, vlastně ani neví, kdo byli její rodiče, jediní dva její bližší psi byli Treg a její kamarádka Premia, která jí vyprávěla o zlaté lani.
Další špatná věc na ní je to, že se do věcí vrhá po hlavě, bez velkého rozmyslu a někdy to pak dopadne špatně.

Vzhled
I když by se vám možná mohlo na první pohled zdát že je to jenom roztomilé štěně, (což vlastně je, ale nesnáší když jí tak někdo říká :D) pořád někoho vyzývá na souboje, ale většinou to skončí remízou, protože má Zorry dobrou výdrž :D
Má hnědé oči a takovou žlutou srst (viz. obrázek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama